Εγινε γνωστό το πρόγραμμα των τμημάτων υποδομής για τις ομάδες Κ14 έως και Κ17, με τις επίσημες υποχρεώσεις του πρωταθλήματος (2019-20) να ξεκινούν από το επόμενο Σάββατο 5 Οκτωβρίου. Ο Απόλλων Καλαμαριάς θα εκπροσωπηθεί με δύο τμήματα στην Κ17, στην Κ16 και Κ14 και ένα τμήμα στην Κ15.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Κ17 - 1ος όμιλος 1η αγωνιστική-8η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Αναγέννηση Ρυσίου: - ΠΑΟΚ - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: - ΑΟ Καρδίας - Αχιλλέας Περαίας: - 2η αγωνιστική-9η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Ορφέας Σουρωτής: - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΠΑΟΚ: - Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΟ Καρδίας: - Αχιλλέας Περαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: - 3η αγωνιστική-10η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟΚ: - ΑΟ Καρδίας - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): - Αχιλλέας Περαίας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: - Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου: - 4η αγωνιστική-11η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας - Ορφέας Σουρωτής: - ΠΑΟΚ - Αχιλλέας Περαίας: - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αναγέννηση Ρυσίου: - 5η αγωνιστική-12η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - Αχιλλέας Περαίας: - Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΟ Καρδίας: - Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟΚ: - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): - 6η αγωνιστική-13η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορφέας Σουρωτής: - Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου: - ΑΟ Καρδίας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: - ΠΑΟΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): - 7η αγωνιστική-14η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής: - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Αχιλλέας Περαίας: - ΠΑΟΚ - ΑΟ Καρδίας: -
Κ17 - 2ος όμιλος 1η αγωνιστική-8η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης - ΄Ηφαιστος Θέρμης: - Μπέμπηδες 2000 - Μαραθώνας: - ΑΕ Κρήνης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - 2η αγωνιστική-9η αγωνιστική
Μπέμπηδες 2000 - Θερμαϊκός Θέρμης: - ΄Ηφαιστος Θέρμης - ΑΕ Κρήνης: - Μαραθώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - 3η αγωνιστική-10η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΕ Κρήνης: - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000: - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΄Ηφαιστος Θέρμης: - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Μαραθώνας: - 4η αγωνιστική-11η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Θερμαϊκός Θέρμης: - ΑΕ Κρήνης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - Μπέμπηδες 2000 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - ΄Ηφαιστος Θέρμης - Μαραθώνας: - 5η αγωνιστική-12η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: - Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης: - ΄Ηφαιστος Θέρμης - Μπέμπηδες 2000: - 6η αγωνιστική-13η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Θερμαϊκός Θέρμης: - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μαραθώνας: - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΄Ηφαιστος Θέρμης: - ΑΕ Κρήνης - Μπέμπηδες 2000: - 7η αγωνιστική-14η αγωνιστική
Μαραθώνας - Θερμαϊκός Θέρμης: - ΄Ηφαιστος Θέρμης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - Μπέμπηδες 2000 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - ΑΕ Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
Κ16 - 1ος όμιλος 1η αγωνιστική-8η αγωνιστική
Δόξα Τριλόφου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: - Μπέμπηδες 2000 - Ερμής Καλαμαριάς: - Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - ΠΑΟΝ Επιβατών - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): - 2η αγωνιστική-9η αγωνιστική
Μπέμπηδες 2000 - Δόξα Τριλόφου: - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ατρόμητος Πλαγιαρίου: - Ερμής Καλαμαριάς - ΠΑΟΝ Επιβατών: - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - 3η αγωνιστική-10η αγωνιστική
Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου: - ΠΑΟΝ Επιβατών - Μπέμπηδες 2000: - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Ερμής Καλαμαριάς: - 4η αγωνιστική-11η αγωνιστική
ΠΑΟΝ Επιβατών - Δόξα Τριλόφου: - Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): - Μπέμπηδες 2000 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ερμής Καλαμαριάς: - 5η αγωνιστική-12η αγωνιστική
Δόξα Τριλόφου - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - ΠΑΟΝ Επιβατών: - Ερμής Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου: - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Μπέμπηδες 2000: - 6η αγωνιστική-13η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Δόξα Τριλόφου: - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Ερμής Καλαμαριάς: - ΠΑΟΝ Επιβατών - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: - Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Μπέμπηδες 2000: - 7η αγωνιστική-14η αγωνιστική
Ερμής Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου: - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): - Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών: -
Κ16 - 2ος όμιλος 1η αγωνιστική-8η αγωνιστική
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - 2η αγωνιστική-9η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: - 3η αγωνιστική-10η αγωνιστική
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): - 4η αγωνιστική-11η αγωνιστική
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): - 5η αγωνιστική-12η αγωνιστική
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): - 6η αγωνιστική-13η αγωνιστική
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): - 7η αγωνιστική-14η αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -
Κ15 - 1ος όμιλος 1η αγωνιστική-10η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Αετός Βασιλικών: - Αγιος Νικόλαος - ΟΜΑΔΑ Α: - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - Μπέμπηδες 2000: - Πανόραμα - Απόλλων Καλαμαριάς: - ΠΑΟΝ Επιβατών - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: - 2η αγωνιστική-11η αγωνιστική
Αετός Βασιλικών - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): - Αγιος Νικόλαος - Αναγέννηση Ρυσίου: - Απόλλων Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: - Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟΝ Επιβατών: - ΟΜΑΔΑ Α - Πανόραμα: - 3η αγωνιστική-12η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): - Πανόραμα - Αγιος Νικόλαος: - ΠΑΟΝ Επιβατών - Αετός Βασιλικών: - Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΟΜΑΔΑ Α: - Απόλλων Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000: - 4η αγωνιστική-13η αγωνιστική
Αετός Βασιλικών - Απόλλων Καλαμαριάς: - Αγιος Νικόλαος - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - ΠΑΟΝ Επιβατών: - Πανόραμα - Αναγέννηση Ρυσίου: - ΟΜΑΔΑ Α - Μπέμπηδες 2000: - 5η αγωνιστική-14η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟΝ Επιβατών: - Αετός Βασιλικών - ΟΜΑΔΑ Α: - Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Πανόραμα: - Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): - Μπέμπηδες 2000 - Αγιος Νικόλαος: - 6η αγωνιστική-15η αγωνιστική
Αγιος Νικόλαος - Αετός Βασιλικών: - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - ΟΜΑΔΑ Α: - Πανόραμα - Μπέμπηδες 2000: - ΠΑΟΝ Επιβατών - Απόλλων Καλαμαριάς: - Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αναγέννηση Ρυσίου: - 7η αγωνιστική-16η αγωνιστική
Αετός Βασιλικών - Πανόραμα: - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - Αγιος Νικόλαος: - Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Ρυσίου: - Μπέμπηδες 2000 - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: - ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟΝ Επιβατών: - 8η αγωνιστική-17η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Μπέμπηδες 2000: - Πανόραμα - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): - ΠΑΟΝ Επιβατών - Αγιος Νικόλαος: - Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αετός Βασιλικών: - ΟΜΑΔΑ Α - Απόλλων Καλαμαριάς: - 9η αγωνιστική-18η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - ΟΜΑΔΑ Α: - Αγιος Νικόλαος - Απόλλων Καλαμαριάς: - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: - ΠΑΟΝ Επιβατών - Πανόραμα: - Μπέμπηδες 2000 - Αετός Βασιλικών: -
Κ14 - 1ος όμιλος 1η αγωνιστική-10η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - ΑΟ Καρδίας - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΠΑΟΝ Επιβατών: - Αγιος Νικόλαος - Θερμαϊκός Θέρμης: - Ακαδημίες Μίκρας - Αστέρας Ραιδεστού: - 2η αγωνιστική-11η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: - ΑΟ Καρδίας - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): - Θερμαϊκός Θέρμης - Αστέρας Ραιδεστού: - ΠΑΟΝ Επιβατών - Ακαδημίες Μίκρας: - Αρτ Σόκκερ Σκουλ - Αγιος Νικόλαος: - 3η αγωνιστική-12η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: - Αγιος Νικόλαος - ΑΟ Καρδίας: - Ακαδημίες Μίκρας - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - Αστέρας Ραιδεστού - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: - Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟΝ Επιβατών: - 4η αγωνιστική-13η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Θερμαϊκός Θέρμης: - ΑΟ Καρδίας - Αστέρας Ραιδεστού: - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ακαδημίες Μίκρας: - Αγιος Νικόλαος - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): - Αρτ Σόκκερ Σκουλ - ΠΑΟΝ Επιβατών: - 5η αγωνιστική-14η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Ακαδημίες Μίκρας: - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: - Αστέρας Ραιδεστού - Αγιος Νικόλαος: - Θερμαϊκός Θέρμης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: - ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΟ Καρδίας: - 6η αγωνιστική-15η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: - Αγιος Νικόλαος - ΠΑΟΝ Επιβατών: - Ακαδημίες Μίκρας - Θερμαϊκός Θέρμης: - Αστέρας Ραιδεστού - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): - 7η αγωνιστική-16η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Αγιος Νικόλαος: - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΟ Καρδίας: - Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): - ΠΑΟΝ Επιβατών - Αστέρας Ραιδεστού: - Αρτ Σόκκερ Σκουλ - Ακαδημίες Μίκρας: - 8η αγωνιστική-17η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΠΑΟΝ Επιβατών: - Αγιος Νικόλαος - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: - Ακαδημίες Μίκρας - ΑΟ Καρδίας: - Αστέρας Ραιδεστού - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): - Αρτ Σόκκερ Σκουλ - Θερμαϊκός Θέρμης: - 9η αγωνιστική-18 αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: - ΑΟ Καρδίας - Θερμαϊκός Θέρμης: - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αστέρας Ραιδεστού: - Ακαδημίες Μίκρας - Αγιος Νικόλαος: - ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -
Κ14 - 2ος όμιλος 1η αγωνιστική-10η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΟΜΑΔΑ Α: - Μπέμπηδες 2000 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: - 2η αγωνιστική-11η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Μπέμπηδες 2000: - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: - ΟΜΑΔΑ Α - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: - 3η αγωνιστική-12η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Μπέμπηδες 2000: - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΟΜΑΔΑ Α: - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - 4η αγωνιστική-13η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: - Μπέμπηδες 2000 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): - ΟΜΑΔΑ Α - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - 5η αγωνιστική-14η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΟΜΑΔΑ Α: - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Μπέμπηδες 2000: - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: - 6η αγωνιστική-15η αγωνιστική
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): - Μπέμπηδες 2000 - ΟΜΑΔΑ Α: - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): - 7η αγωνιστική-16η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: - Μπέμπηδες 2000 - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: - ΟΜΑΔΑ Α - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: - 8η αγωνιστική-17η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Μπέμπηδες 2000: - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): - ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): - 9η αγωνιστική-18 αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΟΜΑΔΑ Α: - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): - Μπέμπηδες 2000 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -