Πληροφορίες Τμήματος Ποδοσφαίρου

Οι προπονήσεις του τμήματος ποδοσφαίρου πραγματοποιούνται στα βοηθητικά γήπεδα του Απόλλωνα, τα οποία βρίσκονται ακριβώς δίπλα από το κεντρικό στάδιο.

  • Tσέκος Ζήσης, Τεχνικός Διευθυντής,  Τηλ. επικοινωνίας: 6937037254
  • Παπαδόπουλος Κώστας,Νέοι Κ17,Τηλ. επικοινωνίας: 6945674849
  • Ακρίβος Σπύρος,Νέοι Κ16,Τηλ. επικοινωνίας: 6945758632
  • Μπίλης Βασίλης,Γυμναστής,Τηλ. επικοινωνίας: 6970802703 
  • Καμπουρίδης Ιωάννης,Παίδες Κ15&ΠροπαίδεςΚ13,Τηλ. επικοινωνίας:  6942637977
  • Φυντανίδης Νίκος,Παιδικό Κ14,Τηλ. επικοινωνίας: 6944289753
  • Μυλωνάς Δημήτρης,Προπαιδικό Κ12&Junior K11,Τηλ. επικοινωνίας: 6970457908
  • Λουκοβίτης Ανδρέας,Junior K10,Projunior K9,Τηλ. επικοινωνίας: 6934100341
  • Σιάφος Λάζαρος,Projunior K8,Bambini K7-K6,Τηλ. επικοινωνίας: 6932232131
  • Μπούρκας Βασίλης, Προπονητής Τερματοφυλάκων Τηλ. επικοινωνίας: 6937558640

 

Ανακοινώσεις - Νέα

ΑΓΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 29-30 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ(22η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ

ΝΕΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
-------------------------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γηπ: Μ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Α’ Βοηθ: Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΙΔ.ΒΑΘΜ. (9-16) (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΝΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:13.30

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (Νοκ αουτ αγώνες)
-----------------------------------------------------------
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
Ποσειδών Μηχανιώνας – Απόλλων Καλαμαριάς – ώρα: 11.30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 9η Αγωνιστική

Απολ. Καλαμαριάς – Μ. Αλέξανδρος 2 – ώρα: 11.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 9η Αγωνιστική

Απολ. Καλαμαριάς – Ποσειδών Καλαμαριάς – ώρα: 10.00

ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΑΜΠΙΝΙ
1Ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ – 19η Αγωνιστικη

ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΟΔΡΟΥ 15-16 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ(Αγώνες από αναβολή)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ - Β ΦΑΣΗ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Κολχικού - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Παπαδοπούλου Αθηνά

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11 Χ 11   4ος ΟΜΙΛΟΣ


Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000 (1)
Γηπ: ΤΕΦΑΑ 2 – ώρα: 09.00
Α΄Βοηθ: Μπαλίκος Νίκος

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ


3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 7η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριας – Αριστοτέλης – ώρα: 10.00 –

Α’ Βοηθ: Μάρκου Κωνσταντίνος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 7η αγωνιστική
 Μ. Αλέξανδρος 2 – Απόλλων καλαμαριάς – ώρα: 11.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑ – 7η αγωνιστική
 Απόλλων Καλαμαριάς – Γερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου – ώρα: 11.30
 
 

ΑΓΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΟΔΡΟΥ 22 & 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------------

Ερμής Καλαμαριάς - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ - Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------------

Αχιλλέας Τριανδρίας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------------

Γερμ/κή Ακαδ. Ποδ/ρου – Απόλλων Καλαμ.
Γηπ: Αγ. Γεωργίου – ώρα: 12.00
Α’ Βοηθ: Πανδέρη

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ)(18η αγωνιστική)

--------------------------------------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014


ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 5η Αγωνιστικη

---------------------------------------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – ώρα: 09.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

--------------------------------------------------------------

3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 5η Αγωνιστική

Απόλλων Καλαμαριάς – Αγ, γεώργιος Ν. Κρήνης – ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

---------------------------------------------------------------
1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΕΡΜΑΝΙΔΗΣ – 15η Αγωνιστική

ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριας

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11 & 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014

ΝΕΩΝ 1997 :  ΡΕΠΟ

ΝΕΩΝ 1998 : ΑΠΟΛΛΩΝ  - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ                      5-1

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΘΝ ΠΥΛΑΙΑΣ                     3-6                
 
ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΑΔ ΚΑΛΙΚΡΑΤΕΙΑ          2-3

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ                          2-3

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ :  ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ                      1-0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΠΥΡΣΟ                                   2-2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ                         3-2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ –  ΤΡΙΓΛΙΑ                                    2-2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΟΚ                                         2-2

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ        0-1        

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    4-1

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΡΕΠΟ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΕΘΝΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ                  1-3

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 14-15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   1-2

ΝΕΩΝ 1998 :

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΟΝΕ                        4-3                 
 
ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ               0-3

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ             5-1

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΡΕΠΟ                        

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ                  5-3

   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ              4-2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ                    1-0

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ               3-3

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ         7-0        

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ 1908          3-2

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΤΑΓΑΡΑΔΕΣ                    1-3

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ         5-3