ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019

Α΄ΦΑΣΗ-1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική-Κυριακή 30/9/2018

01.ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΙΟΥ

02.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

03.ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

04.ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

05.ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

06.ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική-Κυριακή 7/10/2018

13.ΝΙΚΗΤΗΣ Α5-ΝΙΚΗΤΗΣ Α3

14.ΝΙΚΗΤΗΣ Α2-ΝΙΚΗΤΗΣ Α4

3η Αγωνιστική-Κυριακή 14/10/2018

17.ΝΙΚΗΤΗΣ Α13-ΝΙΚΗΤΗΣ Α1

18.ΝΙΚΗΤΗΣ Α14-ΝΙΚΗΤΗΣ Α6

Α'ΦΑΣΗ-2ος ΟΜΙΛΟΣ

07.ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ

08.ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

09.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

10.ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

11.ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937

12.ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 7/10/2018

15.ΝΙΚΗΤΗΣ Α8-ΝΙΚΗΤΗΣ Α12

16.ΝΙΚΗΤΗΣ Α10-ΝΙΚΗΤΗΣ Α9

3η  Αγωνιστική -Κυριακή 14/10/2018

19.ΝΙΚΗΤΗΣ Α11-ΝΙΚΗΤΗΣ Α15

20.ΝΙΚΗΤΗΣ Α7-ΝΙΚΗΤΗΣ Α16

Β΄ΦΑΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ Ή ΚΥΡΙΑΚΗ 20 Ή 21/10/2018

21.ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

22.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΠΑΟΚ

24.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 18-ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 19

25.ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

26.ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27.ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

28.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 17-ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 20

Γ΄ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2018

29.ΝΙΚΗΤΗΣ Α28-ΝΙΚΗΤΗΣ Α24

30.ΝΙΚΗΤΗΣ Α26-ΝΙΚΗΤΗΣ Α27

31.ΝΙΚΗΤΗΣ Α23-ΝΙΚΗΤΗΣ Α25

32.ΝΙΚΗΤΗΣ Α21-ΝΙΚΗΤΗΣ Α22

Δ΄ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/3/2019

33.-

34.-

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ / ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019

35.ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α33-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α34

ΤΕΛΙΚΟΣ / ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019

36.ΝΙΚΗΤΗΣ Α33-ΝΙΚΗΤΗΣ Α34

EOK

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019

   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ  ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
1Η ΑΓΩΝ.  14/10/2018 Μ.ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ 18:00 ΒΑΟ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2Η ΑΓΩΝ.  21/10/18 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3Η ΑΓΩΝ. 4/11/2018 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ 18:00 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
4Η ΑΓΩΝ. 11/11/2018 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 MΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΕΝΤ
5Η ΑΓΩΝ. 18/11/2018 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 17:00 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6Η ΑΓΩΝ. 25/11/2018 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
7Η ΑΓΩΝ. 2/12/2018 ΠΕΡΑΙΑΣ 18:00 AΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
8Η ΑΓΩΝ. 9/12/2018 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17:00 ΧΑΝΘ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
9Η ΑΓΩΝ. 16/12/2018 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
10Η ΑΓΩΝ. 23/12/2018 11ΟΔΗ.ΣΧΟ.ΕΥΟΣΜΟΥ` 18:00 ΔΕΚΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
11Η ΑΓΩΝ. 13/1/2018 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
12Η ΑΓΩΝ. 20/1/2019 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ 18:00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
13Η ΑΓΩΝ. 27/1/2019 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
14Η ΑΓΩΝ. 3/2/2019 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΒΑΟ
15Η ΑΓΩΝ. 10/2/2019 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18:00 ΑΟΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
16Η ΑΓΩΝ. 17/2/2019 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
17Η ΑΓΩΝ. 24/2/2019 ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
18ΑΓΩΝ. 3/3/2019 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
19ΑΓΩΝ. 17/3/2019 Φ.ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ 18:00 ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
20Η ΑΓΩΝ. 24/3/2019 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
21Η ΑΓΩΝ. 31/3/2019 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΧΑΝΘ
22ΑΓΩΝ. 7/4/2019 Χ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 18:00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
23Η ΑΓΩΝ. 14/4/2019 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 MΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΔΕΚΑ
24Η ΑΓΩΝ. 21/4/2019 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 18:00 ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
25Η ΑΓΩΝ. 5/5/2019 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
26Η ΑΓΩΝ. 12/5/2019 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

 

ΜΓΣK ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΗΜΑ copy copy copy copy copy copy copy

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

Μακεδονικός-ΜΓΣΚ ΑΠΟΛΛΩΝ 82-76

Δεκάλεπτα: 25-20, 40-39, 63-54, 82-76

Διαιτητές:Αγραφιώτης Ιωάν.-Παπαθανασίου

Μακεδονικός (Μύθου): Παπαγρηγορίου 2, Κοντσές 13, Ντσιλής 27 (5), Κουντουρατζόγλου 14(4), Μπαρζού 6, Χαλάτσης 7, Κομμάτας, Πηλακούτας 5(1), Λυχριδάς 4, Κασούρας 4, Μαργαρίτης.

ΜΓΣΚ ΑΠΟΛΛΩΝ (Γεωργιάδης- Κεσίδης-Κότης): Αποστόλου 14 (1), Μυθίλου 5 (1), Σταματέλος 13 (3), Κουκουλίδης 9, Ανδρεάδης, Σπυρόπουλος 8, Τσουτσούκας 2, Καλαμπόκης 3, Χατζίδης 22 (1), Χασιώτης, Τσαματάνης.

Αποτελέσματα τελευταίας αγωνιστικής:

ΑΣ Μακεδονικός – ΜΓΣΚ Απόλλων 82-76

ΧΑΝΘ- Κένταυρος Καλλικράτειας 50-73

Αίας Ευόσμος- ΓΑΣ Κομοτηνής 60-53

Αστέρας Σίνδου- ΠΣ Ευκαρπίας 62-63

Α.Ο Πολυγύρου- ΜΕΝΤ 69-79

ΓΣ Ελευθερούπολης- Ορφέας Νέου Σκοπού 79-42

ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής- Ε. Μαντουλίδης 68-73

Βαθμολογία:

ΓΣ Ελευθερούπολης 50

Μακεδονικός 48

Α.Ο Πολυγύρου 44

ΧΑΝΘ 43

Αίας Ευόσμου 42

ΜΕΝΤ 42

ΠΣ Ευκαρπίας 40

Ε. Μαντουλίδης 39

ΜΓΣΚ Απόλλων 38

ΓΑΣ Κομοτηνής 38

Αστέρας Σίνδου 35

ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής 32

Κένταυρος Καλλικράτειας 29

Ορφέας Νέου Σκοπού 26

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 25Ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

Απόλλων Καλαμαριάς-Ελευθερούπολη 67-80

Δεκάλεπτα: 18-17, 28-36, 49-60, 67-80

Διαιτητές: Παργιαννόπουλος-Δολγύρας

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης): Αποστόλου 22 (4), Μυσιλού 3 (1), Σταματέλος 15 (3), Κουκουλίδης 10 (2), Ανδρεάδης, Σιδηρόπουλος 3, Καλαμπόκης 1, Χατζίδης 13.

Ελευθερούπολη  (Παπαδόπουλος): Παπαγεωργίου , Στυλίδης 19 (4), Γαιτανίδης 4, Κουκουλίδης, Θεοδωράκος 15 (3), Απαζίδης, Μανάκας 12 (1), Ιωάννου 11 (1), Λογοθέτης 2, Βοϊβατόπουλος 18

Επόμενη αγωνιστική (26η) 20/5 ώρα 18:00 στο γήπεδο του Μακεδονικού
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

 

Αποτελέσματα:

ΜΓΣΚ Απόλλων- ΓΣ Ελευθερούπολης 67-81

Κένταυρος Καλλικράτειας- Αστέρας Σίνδου 73-88

ΠΣ Ευκαρπίας-Α.Ο Πολυγύρου 89-96

ΓΑΣ Κομοτηνης- ΧΑΝΘ 65-71

ΜΕΝΤ- ΑΣ Μακεδονικός 84-91

Ορφέας Νέου Σκοπού- ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής 60-78

Ε. Μαντουλίδης- Αίας Ευόσμου 69-64

Βαθμολογία:

ΓΣ Ελευθερούπολης 48

ΑΣ Μακεδονικός 46

Α.Ο Πολυγύρου 43

ΧΑΝΘ 41

Αίας Ευόσμου 40

ΜΕΝΤ 40

ΠΣ Ευκαρπίας 38

ΓΑΣ Κομοτηνής 37

ΜΓΣΚ Απόλλων 37

Ε. Μαντουλίδης 37

Αστέρας Σίνδου 34

ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής 31

Κένταυρος Καλλικράτειας 28

Ορφέας Νέου Σκοπού 25

ΜΓΣK ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΗΜΑ copy copy copy copy copy copy copy copy

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 24Ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ'ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ

ΜΓΣΚ ΑΕ Κομοτηνής- ΜΓΣΚ Απόλλων 83-73

Δεκάλεπτα: 23-14,47-38, 62-54, 83-73ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής: (Δάφτσης) Παπαδόπουλος 3(1), Κιμπάρης , Καραμπίνης 2, Μαγουλάς 25(2), Καραμανλής 6, Δάτσης 5, Γκιρίτσης, Κυφωνίδης 16(1), Φωτακάκης, Σπέντζος 12(3), Θεοδωρίδης 11.

ΜΓΣΚ Απόλλων:(Γεωργιάδης- Κεσίδης) Χασιώτης , Αποστόλου 29(5), Μυσιρλού 6(1), Κουκουλίδης 12(1), Τσαματάνης , Ανδρέαδης , Καλαμπόκης 6, Κιότης 11(1), Χατζίδης 9.

Επόμενη αγωνιστική 25η (13/05 ώρα 18:00)στο ΔΑΚ Καλαμαριάς 
ΜΓΣΚ Απόλλων-ΓΣ Ελευθερούπολης

 

Αποτελέσματα:

ΜΓΣΚ ΑΕ Κομοτηνής- ΜΓΣΚ Απόλλων 83-73

Α.Ο Πολυγύρου- Κένταυρος Καλλικράτειας 86-50

Αστέρας Σίνδου- ΧΑΝΘ 61-71

Ε. Μαντουλίδης- ΓΑΣ Κομοτηνής 67-56

ΑΣ Μακεδονικός- ΠΣ Ευκαρπίας 96-82

ΓΣ Ελευθερούπολης- ΜΕΝΤ 94-89

Αίας Ευόσμου- Ορφέας Νέου Σκοπού 101-37

Βαθμολογία:

ΓΣ Ελευθερούπολης 46

ΑΣ Μακεδονικός 44

Α.Ο Πολυγύρου 41

Αίας Ευόσμου 39

ΧΑΝΘ 39

ΜΕΝΤ 39

ΠΣ Ευκαρπίας 37

ΓΑΣ Κομοτηνής 36

ΜΓΣΚ Απόλλων 36

Ε. Μαντουλίδης 35

Αστέρας Σίνδου 32

ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής 29

Κένταυρος Καλλικράτειας 27

Ορφέας Νέου Σκοπού 24

ΜΓΣK ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΗΜΑ copy copy copy copy copy