Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ 2017-2018

Α’ Φάση1ος Όμιλος

1. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

2. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

3. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

4. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ5. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ

6. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

7. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ

8. ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

9. ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

10. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

11. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

12. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

1η Αγωνιστική – Κυριακή 17/09/2017

01. ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

02. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

03. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

04. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

05. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

06. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

2η Αγωνιστική – Κυριακή 24/09/2017

13. ΝΙΚΗΤΗΣ Α1 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α4

14. ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α2

23η Αγωνιστική – Κυριακή 01/10/2017

17. ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α5

18. ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α6

2ος όμιλος

1. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

2. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

3. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

4. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ5. ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

6. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

7. ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

8. ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ

9. ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

10. ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

11. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

12. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1η Αγωνιστική – Κυριακή 17/09/2017

07. ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

08. ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

09. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

10. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

11. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

12.ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

2η Αγωνιστική – Κυριακή 24/09/2017

15. ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α11

16. ΝΙΚΗΤΗΣ Α10 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α8

3η Αγωνιστική – Κυριακή 01/10/2017

19. ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α16

20. ΝΙΚΗΤΗΣ Α9 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α7

Β’Φάση – Σαβ 07 ή Κυρ 08/10/2017

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

3. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

4. ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ6. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

7. ΑΣ ΠΑΟΚ

8. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

9. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ10. ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

11. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

12. ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

13. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 17

14. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 18

15. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 19

16. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 20

21. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 19 –

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

22. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 17 – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

23. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

24. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 18 – ΑΣ ΠΑΟΚ

25. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 20 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

26. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

27. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ

28. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γ’Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Σάββατο 22/12/2017

29. ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α25

30. ΝΙΚΗΤΗΣ Α22 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α23

31. ΝΙΚΗΤΗΣ Α26 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α24

32. ΝΙΚΗΤΗΣ Α28 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α27

Δ’Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Παρασκευή 23/03/2018

33. –

34. –

Μικρός Τελικός/ Κυριακή 25/03/2018

35. Ηττημένος Α33 – Ηττημένος Α34

Τελικός/ Κυριακή 25/03/2018

36. Νικητής Α33 – Νικητής Α34 

kypello gynaikwn 1

ΜΓΣK ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΗΜΑ copy copy copy copy copy copy copy copy copy