Το πρόγραμμα πρωταθλήματος για τις Κ14, Κ15, Κ16 και Κ17

Εγινε γνωστό το πρόγραμμα των τμημάτων υποδομής για τις ομάδες Κ14 έως και Κ17, με τις επίσημες υποχρεώσεις του πρωταθλήματος (2019-20) να ξεκινούν από το επόμενο Σάββατο 5 Οκτωβρίου. Ο Απόλλων Καλαμαριάς θα εκπροσωπηθεί με δύο τμήματα στην Κ17, στην Κ16 και Κ14 και ένα τμήμα στην Κ15.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Κ17 - 1ος όμιλος

1η αγωνιστική-8η αγωνιστική

Ορφέας Σουρωτής - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Αναγέννηση Ρυσίου: -

ΠΑΟΚ - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -

ΑΟ Καρδίας - Αχιλλέας Περαίας: -


2η αγωνιστική-9η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Ορφέας Σουρωτής: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΠΑΟΚ: -

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΟ Καρδίας: -

Αχιλλέας Περαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -


3η αγωνιστική-10η αγωνιστική

Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟΚ: -

ΑΟ Καρδίας - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

Αχιλλέας Περαίας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου: -


4η αγωνιστική-11η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίας - Ορφέας Σουρωτής: -

ΠΑΟΚ - Αχιλλέας Περαίας: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αναγέννηση Ρυσίου: -


5η αγωνιστική-12η αγωνιστική

Ορφέας Σουρωτής - Αχιλλέας Περαίας: -

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΟ Καρδίας: -

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟΚ: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -


6η αγωνιστική-13η αγωνιστική

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορφέας Σουρωτής: -

Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου: -

ΑΟ Καρδίας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

ΠΑΟΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -


7η αγωνιστική-14η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Αχιλλέας Περαίας: -

ΠΑΟΚ - ΑΟ Καρδίας: -

Κ17 - 2ος όμιλος

1η αγωνιστική-8η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης - ΄Ηφαιστος Θέρμης: -

Μπέμπηδες 2000 - Μαραθώνας: -

ΑΕ Κρήνης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -


2η αγωνιστική-9η αγωνιστική

Μπέμπηδες 2000 - Θερμαϊκός Θέρμης: -

΄Ηφαιστος Θέρμης - ΑΕ Κρήνης: -

Μαραθώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -


3η αγωνιστική-10η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΕ Κρήνης: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΄Ηφαιστος Θέρμης: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Μαραθώνας: -


4η αγωνιστική-11η αγωνιστική

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Θερμαϊκός Θέρμης: -

ΑΕ Κρήνης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

Μπέμπηδες 2000 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

΄Ηφαιστος Θέρμης - Μαραθώνας: -


5η αγωνιστική-12η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης: -

΄Ηφαιστος Θέρμης - Μπέμπηδες 2000: -


6η αγωνιστική-13η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Θερμαϊκός Θέρμης: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μαραθώνας: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΄Ηφαιστος Θέρμης: -

ΑΕ Κρήνης - Μπέμπηδες 2000: -


7η αγωνιστική-14η αγωνιστική

Μαραθώνας - Θερμαϊκός Θέρμης: -

΄Ηφαιστος Θέρμης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Μπέμπηδες 2000 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

ΑΕ Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

Κ16 - 1ος όμιλος

1η αγωνιστική-8η αγωνιστική

Δόξα Τριλόφου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

Μπέμπηδες 2000 - Ερμής Καλαμαριάς: -

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -


2η αγωνιστική-9η αγωνιστική

Μπέμπηδες 2000 - Δόξα Τριλόφου: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ατρόμητος Πλαγιαρίου: -

Ερμής Καλαμαριάς - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -


3η αγωνιστική-10η αγωνιστική

Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Μπέμπηδες 2000: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Ερμής Καλαμαριάς: -

4η αγωνιστική-11η αγωνιστική

ΠΑΟΝ Επιβατών - Δόξα Τριλόφου: -

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -

Μπέμπηδες 2000 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ερμής Καλαμαριάς: -


5η αγωνιστική-12η αγωνιστική

Δόξα Τριλόφου - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Ερμής Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Μπέμπηδες 2000: -


6η αγωνιστική-13η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Δόξα Τριλόφου: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Ερμής Καλαμαριάς: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Μπέμπηδες 2000: -


7η αγωνιστική-14η αγωνιστική

Ερμής Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Κ16 - 2ος όμιλος

1η αγωνιστική-8η αγωνιστική

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -


2η αγωνιστική-9η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: -


3η αγωνιστική-10η αγωνιστική

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -


4η αγωνιστική-11η αγωνιστική

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -


5η αγωνιστική-12η αγωνιστική

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -


6η αγωνιστική-13η αγωνιστική

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -


7η αγωνιστική-14η αγωνιστική

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

Κ15 - 1ος όμιλος

1η αγωνιστική-10η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - Αετός Βασιλικών: -

Αγιος Νικόλαος - ΟΜΑΔΑ Α: -

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - Μπέμπηδες 2000: -

Πανόραμα - Απόλλων Καλαμαριάς: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -


2η αγωνιστική-11η αγωνιστική

Αετός Βασιλικών - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): -

Αγιος Νικόλαος - Αναγέννηση Ρυσίου: -

Απόλλων Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -

Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

ΟΜΑΔΑ Α - Πανόραμα: -


3η αγωνιστική-12η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): -

Πανόραμα - Αγιος Νικόλαος: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αετός Βασιλικών: -

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΟΜΑΔΑ Α: -

Απόλλων Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000: -


4η αγωνιστική-13η αγωνιστική

Αετός Βασιλικών - Απόλλων Καλαμαριάς: -

Αγιος Νικόλαος - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Πανόραμα - Αναγέννηση Ρυσίου: -

ΟΜΑΔΑ Α - Μπέμπηδες 2000: -

5η αγωνιστική-14η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Αετός Βασιλικών - ΟΜΑΔΑ Α: -

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Πανόραμα: -

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): -

Μπέμπηδες 2000 - Αγιος Νικόλαος: -


6η αγωνιστική-15η αγωνιστική

Αγιος Νικόλαος - Αετός Βασιλικών: -

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - ΟΜΑΔΑ Α: -

Πανόραμα - Μπέμπηδες 2000: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Απόλλων Καλαμαριάς: -

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αναγέννηση Ρυσίου: -


7η αγωνιστική-16η αγωνιστική

Αετός Βασιλικών - Πανόραμα: -

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - Αγιος Νικόλαος: -

Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Ρυσίου: -

Μπέμπηδες 2000 - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -

ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟΝ Επιβατών: -


8η αγωνιστική-17η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - Μπέμπηδες 2000: -

Πανόραμα - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αγιος Νικόλαος: -

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αετός Βασιλικών: -

ΟΜΑΔΑ Α - Απόλλων Καλαμαριάς: -


9η αγωνιστική-18η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - ΟΜΑΔΑ Α: -

Αγιος Νικόλαος - Απόλλων Καλαμαριάς: -

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Πανόραμα: -

Μπέμπηδες 2000 - Αετός Βασιλικών: -

Κ14 - 1ος όμιλος

1η αγωνιστική-10η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

ΑΟ Καρδίας - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Αγιος Νικόλαος - Θερμαϊκός Θέρμης: -

Ακαδημίες Μίκρας - Αστέρας Ραιδεστού: -


2η αγωνιστική-11η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

ΑΟ Καρδίας - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -

Θερμαϊκός Θέρμης - Αστέρας Ραιδεστού: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ακαδημίες Μίκρας: -

Αρτ Σόκκερ Σκουλ - Αγιος Νικόλαος: -


3η αγωνιστική-12η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

Αγιος Νικόλαος - ΑΟ Καρδίας: -

Ακαδημίες Μίκρας - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Αστέρας Ραιδεστού - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: -

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟΝ Επιβατών: -


4η αγωνιστική-13η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Θερμαϊκός Θέρμης: -

ΑΟ Καρδίας - Αστέρας Ραιδεστού: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ακαδημίες Μίκρας: -

Αγιος Νικόλαος - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -

Αρτ Σόκκερ Σκουλ - ΠΑΟΝ Επιβατών: -


5η αγωνιστική-14η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Ακαδημίες Μίκρας: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: -

Αστέρας Ραιδεστού - Αγιος Νικόλαος: -

Θερμαϊκός Θέρμης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΟ Καρδίας: -


6η αγωνιστική-15η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίας - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: -

Αγιος Νικόλαος - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Ακαδημίες Μίκρας - Θερμαϊκός Θέρμης: -

Αστέρας Ραιδεστού - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -


7η αγωνιστική-16η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Αγιος Νικόλαος: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΟ Καρδίας: -

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αστέρας Ραιδεστού: -

Αρτ Σόκκερ Σκουλ - Ακαδημίες Μίκρας: -


8η αγωνιστική-17η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Αγιος Νικόλαος - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

Ακαδημίες Μίκρας - ΑΟ Καρδίας: -

Αστέρας Ραιδεστού - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Αρτ Σόκκερ Σκουλ - Θερμαϊκός Θέρμης: -


9η αγωνιστική-18 αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: -

ΑΟ Καρδίας - Θερμαϊκός Θέρμης: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αστέρας Ραιδεστού: -

Ακαδημίες Μίκρας - Αγιος Νικόλαος: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Κ14 - 2ος όμιλος

1η αγωνιστική-10η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΟΜΑΔΑ Α: -

Μπέμπηδες 2000 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: -


2η αγωνιστική-11η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Μπέμπηδες 2000: -

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

ΟΜΑΔΑ Α - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -


3η αγωνιστική-12η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Μπέμπηδες 2000: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΟΜΑΔΑ Α: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -


4η αγωνιστική-13η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: -

Μπέμπηδες 2000 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -

ΟΜΑΔΑ Α - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -


5η αγωνιστική-14η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΟΜΑΔΑ Α: -

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Μπέμπηδες 2000: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -


6η αγωνιστική-15η αγωνιστική

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

Μπέμπηδες 2000 - ΟΜΑΔΑ Α: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -


7η αγωνιστική-16η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

Μπέμπηδες 2000 - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: -

ΟΜΑΔΑ Α - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -


8η αγωνιστική-17η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Μπέμπηδες 2000: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -


9η αγωνιστική-18 αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΟΜΑΔΑ Α: -

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

Μπέμπηδες 2000 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

academy kalamaria