Πληροφορίες Τμήματος Ποδοσφαίρου

Οι προπονήσεις του τμήματος ποδοσφαίρου πραγματοποιούνται στα βοηθητικά γήπεδα του Απόλλωνα, τα οποία βρίσκονται ακριβώς δίπλα από το κεντρικό στάδιο.

  • Tσέκος Ζήσης, Τεχνικός Διευθυντής,  Τηλ. επικοινωνίας: 6937037254
  • Τραϊανόπουλος Βασίλης,Υπεύθυνος Scouting 6932168862
  • Παπαδόπουλος Κώστας,Νέοι Κ17,Τηλ. επικοινωνίας: 6945674849
  • Ακρίβος Σπύρος,Νέοι Κ17,Πρόπαιδες Κ13,Τηλ. επικοινωνίας: 6945758632
  • Μπίλης Βασίλης,Γυμναστής,Τηλ. επικοινωνίας: 6970802703 
  • Καμπουρίδης Ιωάννης,Νέοι Κ16&ΠαίδεςΚ14,Τηλ. επικοινωνίας:  6942637977
  • Τζιόλας Στέλιος,Παιδικό Κ15,Τηλ. επικοινωνίας:6984627789
  • Αντωνόπουλος Νικόλαος,Προπαιδικό Κ12 Τηλ. επικοινωνίας: 6948403882
  • Λουκοβίτης Ανδρέας,Junior K10&Junior K11,Τηλ. επικοινωνίας: 6934100341
  • Σιάφος Λάζαρος,Projunior K8,Bambini K7-K6,Τηλ. επικοινωνίας: 6932232131
  • Μπακίτας Κων/νος Bambini K7-K6
  • Μπούρκας Βασίλης, Προπονητής Τερματοφυλάκων Τηλ. επικοινωνίας: 6937558640

 

Ανακοινώσεις - Νέα

1η αγωνιστική: Τα αποτελέσματα των Κ14, Κ15, Κ16 και Κ17


Mε ιδιαίτερα θετική συγκομιδή και ικανοποιητικές εμφανίσεις ξεκίνησαν το Σάββατο (5/10) τις επίσημες αγωνιστικές υποχρεώσεις τους για τα πρωταθλήματα της σεζόν 2019-20, τα τμήματα υποδομής του Μ.Γ.Σ.Κ.ΑΠΟΛΛΩΝ. ΄Όσον αφορά το πρωτάθλημα Κ17, ο Απόλλων Καλαμαριάς (1) επικράτησε εντός έδρας με σκορ 5-0 της Αναγέννησης Ρυσίου. Το σύνολο του Σπύρου Ακρίβου ήταν ανώτερο στο πρώτο ημίχρονο το οποίο έληξε με 0-0 (η ομάδα μας είχε πολλές ευκαιρίες) ενώ στην επανάληψη ο Απόλλων Καλαμαριάς μπήκε πολύ δύνατα και μάλιστα περίπου 10 δευτερόλεπτα μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου "γράφτηκε" το 1-0! Έπειτα από ένα λεπτό, διαμορφώθηκε το 2-0 και μετέπειτα επιτεύχθηκαν ακόμη τρία τέρματα, με την ομάδα του κόουτς Ακρίβου να αποδίδει άκρως αποτελεσματικά στο δεύτερο ημίχρονο.

Σχετικά με το παιχνίδι ΑΕ Κρήνης με τον Απόλλωνα Καλαμαριάς (2), λόγω προβλήματος των γηπεδούχων με τα δελτία, ο αγώνας κατοχυρώθηκε με 0-3 υπέρ του συνόλου του Κώστα Παπαδόπουλου. Οι δυο ομάδες αποφάσισαν να παίξουν φιλικό και ο Απόλλων Καλαμαριάς επικράτησε με 0-4. Στο πρωτάθλημα Κ16, οι δύο ομάδες του συλλόγου μας ήταν εντυπωσιακές. Ο Απόλλων Καλαμαριάς (1) επικράτησε εντός έδρας του ΠΑΟ Διοικητηρίου με 7-1 ενώ ο Απόλλων Καλαμαριάς (2) κέρδισε εκτός έδρας τον Ατρόμητο Πλαγιαρίου με 2-6. Τα δύο τμήματα Κ16 "έπιασαν" πολύ καλή απόδοση, έχοντας τον απόλυτο έλεγχο (και την πρωτοβουλία κινήσεων) κατά την διάρκεια των αγώνων. Η Κ15 του Απόλλωνα Καλαμαριάς ηττήθηκε εκτός έδρας από το Πανόραμα με 3-0. Στο πρώτο 45λεπτο το σκορ ήταν 0-0 ενώ στο δεύτερο ημίχρονο έγιναν πολλές αλλαγές από πλευράς της ομάδας μας και οι γηπεδούχοι ήταν οι τελικοί νικητές.

Στο πρωτάθλημα Κ14, ο Απόλλων Καλαμαριάς (1) πήρε μια σπουδαία εκτός έδρας νίκη απέναντι στον Άρη (2) με σκορ 2-3. Στο πρώτο ημίχρονο το σύνολο του Γιάννη Καμπουρίδη ήταν εξαιρετικό και ήταν μπροστά με σκορ 0-3! Το άλλο τμήμα της Κ14, ο Απόλλων Καλαμαριάς (2) ηττήθηκε με 6-0 από τον Άρη (1) "κερδίζοντας" πάντως εμπειρίες από αυτό το ματς εν όψει της συνέχειας του πρωταθλήματος. Οι προπονητές των τμημάτων του συλλόγου μας έδωσαν χρόνο συμμετοχής στους διαθέσιμους ποδοσφαιριστές των ομάδων μας ενώ ο τεχνικός διευθυντής, Ζήσης Τσέκος και ο υπευθυνος scouting, Bασίλης Τραϊανόπουλος παρακολούθησαν από κοντά αγωνιστικές υποχρεώσεις τμημάτων των Ακαδημιών ποδοσφαίρου. Να σημειωθεί πως το Σάββατο (5/10) η Κ10 του Απόλλωνα Καλαμαριάς σε φιλικό παιχνίδι κέρδισε τον ΠΑΟΚ Ζωγράφου με σκορ 10-1.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

Κ17 - 1ος όμιλος (1η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Αναγέννηση Ρυσίου 5-0

Κ17 - 2ος όμιλος (1η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) 0-3 (α.α.)

Κ16 - 1ος όμιλος (1η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) 2-6

Κ16 - 2ος όμιλος (1η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) 7-1

Κ15 - 1ος όμιλος (1η αγωνιστική)

Πανόραμα - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0

Κ14 - 1ος όμιλος (1η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ (1) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) 6-0

Κ14 - 2ος όμιλος (1η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ (2) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) 2-3

re1

Αυτοί είναι οι αντίπαλοι της Κ13 για το νέο πρωτάθλημα...

Εγιναν γνωστοί οι αντίπαλοι της Κ13 του Απόλλωνα Καλαμαριάς για την αγωνιστική περίοδο 2019-20. Το αγωνιστικό σύνολο του Σπύρου Ακρίβου "τοποθετήθηκε" στον 1o όμιλο, στον οποίο είναι συνολικά άλλες επτά ομάδες.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:

Κ 13 - 1os OΜΙΛΟΣ

1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΑΣ ΠΑΟΚ
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
4. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
5. ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
6. ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
7. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
8. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

OI ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΟΜΙΛΟΙ:

Κ 13 - 2os OΜΙΛΟΣ

1. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
3. ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
4. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
5. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
6. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
7. ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ
8. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
9. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
10. ΟΜΑΔΑ Α

Κ 13 - 3os OΜΙΛΟΣ

1. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
2. ΑΚΑΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
3. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
4. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
5. ΕΛΠΙΔΕΣ / ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
6. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
7. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
8. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
9. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
10. ΟΜΑΔΑ Α

Κ 13 - 4os OΜΙΛΟΣ

1. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
2. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
3. ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
4. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
5. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
6. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
7. ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ

Κ 13 - 5os OΜΙΛΟΣ

1. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
2. ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014
3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
4. ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
5. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
6. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
7. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
8. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
9. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (Α)
10. ΟΜΑΔΑ Α

academy apollon kalamarias copy copy

1η αγωνιστική: Το πρόγραμμα των Κ14, Κ15, Κ16 και Κ17

Το Σάββατο (05/10) ξεκινούν οι πρώτες επίσημες υποχρεώσεις των Ακαδημιών ποδοσφαίρου του M.Γ.Σ.Κ.ΑΠΟΛΛΩΝ. Παρακάτω, δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα για τα τμήματα Κ14 (ο Απόλλων Καλαμαριάς θα εκπροσωπηθεί με δύο ομάδες), Κ15 (ο Απόλλων Καλαμαριάς θα εκπροσωπηθεί με μια ομάδα), Κ16 (ο Απόλλων Καλαμαριάς θα εκπροσωπηθεί με δύο ομάδες) και Κ17 (ο Απόλλων Καλαμαριάς θα εκπροσωπηθεί με δύο ομάδες):

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:

Κ17 - 1ος όμιλος (1η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς - ώρα: 13.30

Κ17 - 2ος όμιλος (1η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) 

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 10.30

Κ16 - 1ος όμιλος (1η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) 

Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) - ώρα: 13.00

Κ16 - 2ος όμιλος (1η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) 

Γήπεδο: Αριστοτέλη - ώρα: 16.30

Κ15 - 1ος όμιλος (1η αγωνιστική)

Πανόραμα - Απόλλων Καλαμαριάς 

Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 10.30

Κ14 - 1ος όμιλος (1η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ (1) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) 

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00

Κ14 - 2ος όμιλος (1η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ (2) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) 

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30

g aka

Συμμετοχή σε τουρνουά με θετική παρουσία για την Κ7 και την Κ10

Tα πρώτα τους παιχνίδια έδωσαν η Κ7 και η Κ10 του Απόλλωνα Καλαμαριάς. Οι μικροί αθλητές του συλλόγου μας, υπό την επίβλεψη των προπονητών, Κωνσταντίνου Μπακίτα και Νίκου Κερασιώτη αντίστοιχα, συμμετείχαν το περασμένο Σάββατο σε τουρνουά των Αμπελοκήπων. Ήταν μια ιδιαίτερα χρήσιμη εμπειρία και χρόνος συμμετοχής δόθηκε σε όλα τα παιδιά τα οποία άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις.

Θυμίζουμε ότι συνεχίζονται οι εγγραφές στα τμήματα υποδομής του συλλόγου μας με έκπτωση 50% στις εγγραφές!

ΓΡΑΦΕΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ: ΤΗΛ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2310-412230

academy apollon

Το πρόγραμμα πρωταθλήματος για τις Κ14, Κ15, Κ16 και Κ17

Εγινε γνωστό το πρόγραμμα των τμημάτων υποδομής για τις ομάδες Κ14 έως και Κ17, με τις επίσημες υποχρεώσεις του πρωταθλήματος (2019-20) να ξεκινούν από το επόμενο Σάββατο 5 Οκτωβρίου. Ο Απόλλων Καλαμαριάς θα εκπροσωπηθεί με δύο τμήματα στην Κ17, στην Κ16 και Κ14 και ένα τμήμα στην Κ15.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Κ17 - 1ος όμιλος

1η αγωνιστική-8η αγωνιστική

Ορφέας Σουρωτής - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Αναγέννηση Ρυσίου: -

ΠΑΟΚ - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -

ΑΟ Καρδίας - Αχιλλέας Περαίας: -


2η αγωνιστική-9η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Ορφέας Σουρωτής: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΠΑΟΚ: -

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΟ Καρδίας: -

Αχιλλέας Περαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -


3η αγωνιστική-10η αγωνιστική

Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟΚ: -

ΑΟ Καρδίας - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

Αχιλλέας Περαίας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου: -


4η αγωνιστική-11η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίας - Ορφέας Σουρωτής: -

ΠΑΟΚ - Αχιλλέας Περαίας: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αναγέννηση Ρυσίου: -


5η αγωνιστική-12η αγωνιστική

Ορφέας Σουρωτής - Αχιλλέας Περαίας: -

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΟ Καρδίας: -

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟΚ: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -


6η αγωνιστική-13η αγωνιστική

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορφέας Σουρωτής: -

Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου: -

ΑΟ Καρδίας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

ΠΑΟΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -


7η αγωνιστική-14η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Αχιλλέας Περαίας: -

ΠΑΟΚ - ΑΟ Καρδίας: -

Κ17 - 2ος όμιλος

1η αγωνιστική-8η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης - ΄Ηφαιστος Θέρμης: -

Μπέμπηδες 2000 - Μαραθώνας: -

ΑΕ Κρήνης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -


2η αγωνιστική-9η αγωνιστική

Μπέμπηδες 2000 - Θερμαϊκός Θέρμης: -

΄Ηφαιστος Θέρμης - ΑΕ Κρήνης: -

Μαραθώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -


3η αγωνιστική-10η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΕ Κρήνης: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΄Ηφαιστος Θέρμης: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Μαραθώνας: -


4η αγωνιστική-11η αγωνιστική

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Θερμαϊκός Θέρμης: -

ΑΕ Κρήνης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

Μπέμπηδες 2000 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

΄Ηφαιστος Θέρμης - Μαραθώνας: -


5η αγωνιστική-12η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης: -

΄Ηφαιστος Θέρμης - Μπέμπηδες 2000: -


6η αγωνιστική-13η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Θερμαϊκός Θέρμης: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μαραθώνας: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΄Ηφαιστος Θέρμης: -

ΑΕ Κρήνης - Μπέμπηδες 2000: -


7η αγωνιστική-14η αγωνιστική

Μαραθώνας - Θερμαϊκός Θέρμης: -

΄Ηφαιστος Θέρμης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Μπέμπηδες 2000 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

ΑΕ Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

Κ16 - 1ος όμιλος

1η αγωνιστική-8η αγωνιστική

Δόξα Τριλόφου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

Μπέμπηδες 2000 - Ερμής Καλαμαριάς: -

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -


2η αγωνιστική-9η αγωνιστική

Μπέμπηδες 2000 - Δόξα Τριλόφου: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ατρόμητος Πλαγιαρίου: -

Ερμής Καλαμαριάς - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -


3η αγωνιστική-10η αγωνιστική

Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Μπέμπηδες 2000: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Ερμής Καλαμαριάς: -

4η αγωνιστική-11η αγωνιστική

ΠΑΟΝ Επιβατών - Δόξα Τριλόφου: -

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -

Μπέμπηδες 2000 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ερμής Καλαμαριάς: -


5η αγωνιστική-12η αγωνιστική

Δόξα Τριλόφου - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Ερμής Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Μπέμπηδες 2000: -


6η αγωνιστική-13η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Δόξα Τριλόφου: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Ερμής Καλαμαριάς: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Μπέμπηδες 2000: -


7η αγωνιστική-14η αγωνιστική

Ερμής Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Κ16 - 2ος όμιλος

1η αγωνιστική-8η αγωνιστική

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -


2η αγωνιστική-9η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: -


3η αγωνιστική-10η αγωνιστική

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -


4η αγωνιστική-11η αγωνιστική

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -


5η αγωνιστική-12η αγωνιστική

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -


6η αγωνιστική-13η αγωνιστική

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ: -

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -


7η αγωνιστική-14η αγωνιστική

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αετοί Θεσ/νίκης 2015: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

Κ15 - 1ος όμιλος

1η αγωνιστική-10η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - Αετός Βασιλικών: -

Αγιος Νικόλαος - ΟΜΑΔΑ Α: -

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - Μπέμπηδες 2000: -

Πανόραμα - Απόλλων Καλαμαριάς: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -


2η αγωνιστική-11η αγωνιστική

Αετός Βασιλικών - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): -

Αγιος Νικόλαος - Αναγέννηση Ρυσίου: -

Απόλλων Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -

Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

ΟΜΑΔΑ Α - Πανόραμα: -


3η αγωνιστική-12η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): -

Πανόραμα - Αγιος Νικόλαος: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αετός Βασιλικών: -

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΟΜΑΔΑ Α: -

Απόλλων Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000: -


4η αγωνιστική-13η αγωνιστική

Αετός Βασιλικών - Απόλλων Καλαμαριάς: -

Αγιος Νικόλαος - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Πανόραμα - Αναγέννηση Ρυσίου: -

ΟΜΑΔΑ Α - Μπέμπηδες 2000: -

5η αγωνιστική-14η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Αετός Βασιλικών - ΟΜΑΔΑ Α: -

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Πανόραμα: -

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): -

Μπέμπηδες 2000 - Αγιος Νικόλαος: -


6η αγωνιστική-15η αγωνιστική

Αγιος Νικόλαος - Αετός Βασιλικών: -

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - ΟΜΑΔΑ Α: -

Πανόραμα - Μπέμπηδες 2000: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Απόλλων Καλαμαριάς: -

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αναγέννηση Ρυσίου: -


7η αγωνιστική-16η αγωνιστική

Αετός Βασιλικών - Πανόραμα: -

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - Αγιος Νικόλαος: -

Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Ρυσίου: -

Μπέμπηδες 2000 - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -

ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟΝ Επιβατών: -


8η αγωνιστική-17η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - Μπέμπηδες 2000: -

Πανόραμα - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2): -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αγιος Νικόλαος: -

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αετός Βασιλικών: -

ΟΜΑΔΑ Α - Απόλλων Καλαμαριάς: -


9η αγωνιστική-18η αγωνιστική

Αναγέννηση Ρυσίου - ΟΜΑΔΑ Α: -

Αγιος Νικόλαος - Απόλλων Καλαμαριάς: -

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Πανόραμα: -

Μπέμπηδες 2000 - Αετός Βασιλικών: -

Κ14 - 1ος όμιλος

1η αγωνιστική-10η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

ΑΟ Καρδίας - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Αγιος Νικόλαος - Θερμαϊκός Θέρμης: -

Ακαδημίες Μίκρας - Αστέρας Ραιδεστού: -


2η αγωνιστική-11η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

ΑΟ Καρδίας - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -

Θερμαϊκός Θέρμης - Αστέρας Ραιδεστού: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ακαδημίες Μίκρας: -

Αρτ Σόκκερ Σκουλ - Αγιος Νικόλαος: -


3η αγωνιστική-12η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

Αγιος Νικόλαος - ΑΟ Καρδίας: -

Ακαδημίες Μίκρας - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Αστέρας Ραιδεστού - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: -

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟΝ Επιβατών: -


4η αγωνιστική-13η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Θερμαϊκός Θέρμης: -

ΑΟ Καρδίας - Αστέρας Ραιδεστού: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ακαδημίες Μίκρας: -

Αγιος Νικόλαος - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -

Αρτ Σόκκερ Σκουλ - ΠΑΟΝ Επιβατών: -


5η αγωνιστική-14η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Ακαδημίες Μίκρας: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: -

Αστέρας Ραιδεστού - Αγιος Νικόλαος: -

Θερμαϊκός Θέρμης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΟ Καρδίας: -


6η αγωνιστική-15η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίας - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: -

Αγιος Νικόλαος - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Ακαδημίες Μίκρας - Θερμαϊκός Θέρμης: -

Αστέρας Ραιδεστού - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -


7η αγωνιστική-16η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Αγιος Νικόλαος: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΟ Καρδίας: -

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): -

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αστέρας Ραιδεστού: -

Αρτ Σόκκερ Σκουλ - Ακαδημίες Μίκρας: -


8η αγωνιστική-17η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

Αγιος Νικόλαος - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία: -

Ακαδημίες Μίκρας - ΑΟ Καρδίας: -

Αστέρας Ραιδεστού - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Αρτ Σόκκερ Σκουλ - Θερμαϊκός Θέρμης: -


9η αγωνιστική-18 αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Αρτ Σόκκερ Σκουλ: -

ΑΟ Καρδίας - Θερμαϊκός Θέρμης: -

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αστέρας Ραιδεστού: -

Ακαδημίες Μίκρας - Αγιος Νικόλαος: -

ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2): -

Κ14 - 2ος όμιλος

1η αγωνιστική-10η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΟΜΑΔΑ Α: -

Μπέμπηδες 2000 - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: -


2η αγωνιστική-11η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Μπέμπηδες 2000: -

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

ΟΜΑΔΑ Α - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -


3η αγωνιστική-12η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Μπέμπηδες 2000: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΟΜΑΔΑ Α: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -


4η αγωνιστική-13η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: -

Μπέμπηδες 2000 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -

ΟΜΑΔΑ Α - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -


5η αγωνιστική-14η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΟΜΑΔΑ Α: -

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Μπέμπηδες 2000: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -


6η αγωνιστική-15η αγωνιστική

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

Μπέμπηδες 2000 - ΟΜΑΔΑ Α: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -


7η αγωνιστική-16η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

Μπέμπηδες 2000 - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2): -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: -

ΟΜΑΔΑ Α - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -


8η αγωνιστική-17η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: -

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Μπέμπηδες 2000: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -


9η αγωνιστική-18 αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΟΜΑΔΑ Α: -

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -

Μπέμπηδες 2000 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης: -

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1): -

academy kalamaria