Πληροφορίες Τμήματος Ποδοσφαίρου

Οι προπονήσεις του τμήματος ποδοσφαίρου πραγματοποιούνται στα βοηθητικά γήπεδα του Απόλλωνα, τα οποία βρίσκονται ακριβώς δίπλα από το κεντρικό στάδιο.

  • Tσέκος Ζήσης, Τεχνικός Διευθυντής,  Τηλ. επικοινωνίας: 6937037254
  • Παπαδόπουλος Κώστας,Νέοι Κ17,Τηλ. επικοινωνίας: 6945674849
  • Ακρίβος Σπύρος,Νέοι Κ16,Τηλ. επικοινωνίας: 6945758632
  • Μπίλης Βασίλης,Γυμναστής,Τηλ. επικοινωνίας: 6970802703 
  • Καμπουρίδης Ιωάννης,Παίδες Κ15&ΠροπαίδεςΚ13,Τηλ. επικοινωνίας:  6942637977
  • Φυντανίδης Νίκος,Παιδικό Κ14,Τηλ. επικοινωνίας: 6944289753
  • Μυλωνάς Δημήτρης,Προπαιδικό Κ12&Junior K11,Τηλ. επικοινωνίας: 6970457908
  • Λουκοβίτης Ανδρέας,Junior K10,Projunior K9,Τηλ. επικοινωνίας: 6934100341
  • Σιάφος Λάζαρος,Projunior K8,Bambini K7-K6,Τηλ. επικοινωνίας: 6932232131
  • Μπούρκας Βασίλης, Προπονητής Τερματοφυλάκων Τηλ. επικοινωνίας: 6937558640

 

Ανακοινώσεις - Νέα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 7&8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ      ΑΝΑΒΟΛΗ

ΝΕΩΝ 1998 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΑΤΟΥΛΙΔΗΣ           1-0

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΑΡΗΣ                    
 
ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ                1-4

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΠΑΟΚ                        0-2

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ      0-3                          

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ                  3-0

   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                9-0

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΟΚ                            3-3

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ               1-2

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ          5-1          

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΡΕΠΟ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ    5-2

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ     5-4

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 30/11 & 1-12

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ                          2-2

ΝΕΩΝ 1998 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2-4

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  3-1

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ       1-6 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔ       7-0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ    3-4                        

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ                  3-0

   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ :   ΡΕΠΟ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      7-1

ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΡΕΠΟ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ         5-2 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠ          4-2

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΦΟΙΝΙΚΑΣ                    1-6

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΠΑΟΚ                          0-6

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 23-24- / 11 / 2013

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ         3-0

ΝΕΩΝ 1998 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ      8-0

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ                2-1

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ       1-2

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΗΡΑΚΛΗΣ                 10-1

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΕΜΗΣ ΚΑΛΡΙΑΣ          3-2                         

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ                 12-0


ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ -   ΑΡΗΣ                         0-6

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ                     4-2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔ        2-3

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΤΡΟΜ ΤΡΙΑΔΙΟΥ   1-3

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ  ΑΠΟΛΛΩΝ - REAL TEAM    ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ                    4-4

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ              0-2

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 16 & 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - EΡΜΗΣ  ΚΑΛ                 2-3

ΝΕΩΝ 1998 :  ΡΕΠΟ

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ                    2-2

ΠΑΙΔΩΝ :      ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ             0-0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΠΑΟΝΕ                      4-0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΠΑΟΔ                        2-3

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ -   ΑΕΝ ΚΡΗΝΗ                 1-1

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ-    ΠΑΟΝΕ                        2-0

ΤΖΟΥΝΙΟΡ :  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ                 1-7

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΜΙΚΡΑΣ   3-3

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ:  ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ                       0-8  

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              4-5

 

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ              0-2 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 9-10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΝΕΩΝ 1998 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ             2-0

ΝΕΩΝ 1997 : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ                 2-3

ΠΑΙΔΩΝ :      ΡΕΠΟ

ΠΑΙΔΩΝ :      ΡΕΠΟ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ -  ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ              4-0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΛΑΚΟΠΗ ΠΥΛ          12-0

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ -   ΤΡΙΓΛΙΑ                       2-6

ΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ-  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ      4-1

ΤΖΟΥΝΙΟΡ :    ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ       0-4

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ:  ΑΠΟΛΛΩΝ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ           2-4  

ΜΠΑΜΠΙΝΙ : ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΟΔ                                2-6