Πληροφορίες Τμήματος Ποδοσφαίρου

Οι προπονήσεις του τμήματος ποδοσφαίρου πραγματοποιούνται στα βοηθητικά γήπεδα του Απόλλωνα, τα οποία βρίσκονται ακριβώς δίπλα από το κεντρικό στάδιο.

  • Tσέκος Ζήσης, Τεχνικός Διευθυντής,  Τηλ. επικοινωνίας: 6937037254
  • Παπαδόπουλος Κώστας,Νέοι Κ17,Τηλ. επικοινωνίας: 6945674849
  • Ακρίβος Σπύρος,Νέοι Κ16,Τηλ. επικοινωνίας: 6945758632
  • Μπίλης Βασίλης,Γυμναστής,Τηλ. επικοινωνίας: 6970802703 
  • Καμπουρίδης Ιωάννης,Παίδες Κ15&ΠροπαίδεςΚ13,Τηλ. επικοινωνίας:  6942637977
  • Φυντανίδης Νίκος,Παιδικό Κ14,Τηλ. επικοινωνίας: 6944289753
  • Μυλωνάς Δημήτρης,Προπαιδικό Κ12&Junior K11,Τηλ. επικοινωνίας: 6970457908
  • Λουκοβίτης Ανδρέας,Junior K10,Projunior K9,Τηλ. επικοινωνίας: 6934100341
  • Σιάφος Λάζαρος,Projunior K8,Bambini K7-K6,Τηλ. επικοινωνίας: 6932232131
  • Μπούρκας Βασίλης, Προπονητής Τερματοφυλάκων Τηλ. επικοινωνίας: 6937558640

 

Ανακοινώσεις - Νέα

AΓΩΝΕΣ ΠΟΔ-ΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 30-ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8(Play-Offη αγωνιστική)
-----------------------------

Μπέμπηδες 2000 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Κ-17)
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:13.00
- Α'Βοήθ.:Μάρκου Κωνσταντίνος

ΝΕΩΝ - 1ος ΟΜ (Θ17-24)(2η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
ΡΕΠΟ: Εθνικός Πυλαίας

ΠΑΙΔΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8(Play-Offη αγωνιστική)
-------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1998)
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔ/ΡΟΥ

ΝΕΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ(Κ-17) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000         0 - 1

ΝΕΩΝ : ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1               1 - 2

ΠΑΙΔΩΝ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                 0 - 0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  -  ΑΡΗΣ                          4 - 0

 

 

AΓΩΝΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-3-13

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013

ΝΕΩΝ - Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Κ17) - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Πάζης Ιωάννης

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 9-10 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΝΕΩΝ: ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Κ17)             1 - 2

ΝΕΩΝ: ΑΝΑΓΕΝ ΕΠΑΝΩΜΗΣ = ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1                    1 - 1

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΜΑΡΙΑΣ -  ΠΑΝΟΡΑΜΑ                            0 - 2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 - ΠΑΟΚ                                   1 - 4

ΤΖΟΥΝΙΟΡ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ                         1 - 2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ                          1 - 4

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         5 - 6

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ                      6 - 4          

ΑΓΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΟΔΡΟΥ 8-9-10 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013
---------------------------------------------
ΝΕΩΝ - Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:16.30
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013

ΝΕΩΝ - Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
Θερμαικός Θέρμης – Απόλλων Καλαμαριάς (Κ-17)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ 2 – ώρα: 10.30
- Α’ Βοηθ: Λάμπρου Μαρία

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΝΘΕΜΟΥΝΤΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Ερμής Sport Center - ώρα:11.30
- Α'Βοήθ.:Μάρκου Κωνσταντίνος

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
---------------------------------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 2
Γήπεδο:Μπάμπηδες 2000 (Φοίνικας) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Μαδιάνος Νικόλαος